Kroatië Actief 18-32 jaar

Avontuur, zon en gezelligheid: van raften en canyoning tot stranddagen en magische glow-in-the-dark SUP.

ANVR

Ervaar het beste van Kroatië tijdens deze actieve groepsreis! Verken Split, trotseer stroomversnellingen, duik in de natuur en geniet van zonnige stranddagen. Avontuur, ontspanning en plezier met nieuwe reisgenoten wachten op je!

Nederlandstalige groepen

Je reist met Nederlandse of Vlaamse reizigers.

Altijd incl. excursies en vervoer

Altijd incl. vervoer, verblijf, excursies en transfers.

70% reist solo

Zeker 70% boekt alleen. Leer nieuwe mensen kennen, bouw nieuwe vriendschappen.

Reisroute

Klik om de kaart te laden

Dag-tot-dag programma

Ontdek wat je elke dag te wachten staat

Dag 1
Op naar Kroatië

Vandaag vlieg je rechtstreeks naar Kroatië. De exacte vluchttijden en vertrekluchthaven vind je onder data en prijzen. Op de luchthaven van Split ontmoet je de Simi-host en reizen we in ongeveer 30 tot 60 minuten door naar de accommodatie. 

Na aankomst verdelen we de kamers. Je kunt zelf aangeven met wie je wilt slapen, mits van hetzelfde geslacht. We verblijven in driepersoonskamers met eenpersoonsbedden. Daarna volgt een korte briefing over het programma. Afhankelijk van je aankomsttijd heb je nog vrije tijd.

Activiteiten

Vlucht naar Split, ruimbagage is inbegrepen

Hostel in Split

Dag 2
Split verkennen

Vandaag verkennen we de oude binnenstad van Split met een interactief spel in kleine groepjes. Zo leer je de stad én elkaar beter kennen.

Split is sfeervol en levendig, met een gezellige boulevard, terrassen en uitgaansmogelijkheden. Bezoek het Paleis van Diocletianus, beklim de klokkentoren of wandel door park Marjan. Dankzij de centrale ligging van het hostel sta je zo in het centrum.

Geen zin om te lopen? Je kunt fietsen huren bij het hostel of voordelig een Uber delen met reisgenoten.

Activiteiten

Stadsverkenning Split in spelvorm

Tijd voor eigen invulling

Hostel in Split

Dag 3
Raften en Omis

We rijden de bergen in voor een rafttocht op de Cetina-rivier. Na een korte instructie maken we een actieve, maar toegankelijke tocht van ongeveer 11 kilometer.

Daarna heb je vrije tijd in Omis om rond te lopen, een terras te pakken of optioneel te ziplinen.

De groep wordt gesplitst: één deel raft ’s ochtends en gaat ’s middags naar Omis, de andere groep doet dit andersom.

Activiteiten

Bezoek Omis

Raften op de Cetina rivier (rustige tocht)

Hostel in Split

Dag 4
Canyoning

Vandaag staat canyoning in de Cetina-kloof op het programma. Met helm, zwemvest en wetsuit dalen we af in de kloof en wandelen, zwemmen, klimmen en glijden we door het water. Je springt van rotsen en gaat een stuk abseilen. Actief en avontuurlijk.

Bij grotere groepen splitsen we op en wisselen activiteiten elkaar af. De definitieve indeling hoor je aan het begin van de reis.

Heb je medische bijzonderheden zoals diabetes of epilepsie? Geef dit verplicht vooraf door in verband met de veiligheid.

Activiteiten

Canyoning

Transfers. van en naar canyoning locatie

Hostel in Split

Dag 5
Stranddag

Vandaag heb je een vrije dag. Ga naar het strand, verken Split of boek een optionele activiteit.

Activiteiten

Hostel in Split

Dag 6
Glow in the dark SUP

Vandaag doen we het wat rustiger aan. Ontspan bij het hostel, ga zwemmen of verken de omgeving op je eigen tempo.

’s Avonds verzamelen we voor glow in the dark suppen. Met verlichte boards peddelen we langs de kust. Vergeet je zwemkleding niet. 

Activiteiten

Eigen tijd om te zwemmen of een terrasje te pakken

Glow in the Dark SUP

Hostel in Split

Dag 7
Stranddag en laatste avond

Geniet vandaag nog van het strand of duik nog één keer de stad in. Dankzij de centrale ligging van het hostel ben je overal zo.

Vanavond nog uit? Organiseer met de groep een pubcrawl langs verschillende bars en clubs in Split. Na middernacht verplaatst het uitgaansleven zich vooral richting Bacvice. Houd rekening met eventuele dresscodes.

Activiteiten

Hostel in Split

Dag 8
Vertrek naar huis

Na een week in Split is het tijd om terug te vliegen. Afhankelijk van je vluchttijd heb je vandaag mogelijk nog wat tijd voor een laatste koffie of souvenirs. We checken in de ochtend uit, dus zorg dat je spullen die je nog nodig hebt apart houdt. Ongeveer drie uur voor vertrek reizen we naar de luchthaven.

We doen altijd ons best het programma uit te voeren zoals beschreven. Door weer of logistiek kan de volgorde soms wijzigen. In uitzonderlijke gevallen bieden we een passend alternatief. Flexibiliteit hoort bij reizen.

Activiteiten

Transfer naar vliegveld

Inclusief

Inbegrepen bij de reissom zijn:

  • Retourvlucht naar Split
  • Ruimbagage 23 kg
  • Handbagage conform beleid luchtvaartmaatschappij
  • Split citytrip met spelelement 
  • Glow in the dark suppen
  • Raften
  • Vervoer van en naar Omis (hier vrije tijd)
  • Canyoning
  • Alle transfers van en naar activiteiten en luchthaven
  • 7 overnachtingen in driepersoonskamers mét airconditioning en eenpersoonsbedden
  • Bijdrage SGR. Je kunt de voorwaarden vinden op www.sgr.nl/garantieregeling. Op verzoek stuurt SGR deze voorwaarden toe

Exclusief

  • Reisverzekering die bijzondere sporten dekt. Voor sommige verzekeringen geldt dat gevraagd wordt naar de klasse van het water. Dit is klasse 2 tot 3
  • Maaltijden en drankjes
  • Eigen uitgaven ter plaatse
  • Optionele activiteiten

Meer informatie over kosten ter plekke Kroatië.

Nieuwe vertrekdata zijn beschikbaar 9-10 maanden voor vertrek. Wil je op de hoogte blijven? Schrijf je in voor de nieuwsbrief.
di. 21-07-2026 di. 28-07-2026 8 dagen
€ 1276,50

Meerdere reizigers volgen dit vertrek

Heenvlucht 21-07-2026
KL 1975 Amsterdam → Split 20:30 → 22:40
Terugvlucht 28-07-2026
KL 1974 Split → Amsterdam 17:45 → 20:15

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 28-07-2026 di. 04-08-2026 8 dagen
€ 1256,50
Heenvlucht 28-07-2026
KL 1975 Amsterdam → Split 20:30 → 22:40
Terugvlucht 04-08-2026
KL 1972 Split → Amsterdam 13:00 → 15:15

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 04-08-2026 di. 11-08-2026 8 dagen
€ 1356,50
Heenvlucht 04-08-2026
KL 1973 Amsterdam → Split 14:50 → 17:00
Terugvlucht 11-08-2026
KL 1972 Split → Amsterdam 13:00 → 15:15

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 11-08-2026 di. 18-08-2026 8 dagen
€ 1326,50
Heenvlucht 11-08-2026
KL 1973 Amsterdam → Split 14:50 → 17:00
Terugvlucht 18-08-2026
KL 1974 Split → Amsterdam 17:45 → 20:15

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 18-08-2026 di. 25-08-2026 8 dagen
€ 1326,50
Heenvlucht 18-08-2026
KL 1973 Amsterdam → Split 14:50 → 17:00
Terugvlucht 25-08-2026
KL 1972 Split → Amsterdam 12:50 → 15:10

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 25-08-2026 di. 01-09-2026 8 dagen
€ 1226,50
Heenvlucht 25-08-2026
KL 1971 Amsterdam → Split 09:55 → 12:05
Terugvlucht 01-09-2026
KL 1972 Split → Amsterdam 12:50 → 15:10

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

Deze Kroatië Actief reis past goed bij je als je houdt van een actieve vakantie, maar ook van uitgaan en gezelligheid. Je zoekt geen luxe of rust, maar een reis waarin overdag iets gebeurt en ’s avonds samen gefeest wordt. Je boekt waarschijnlijk solo, maar wilt absoluut niet alleen zijn.

De reis is minder geschikt als je comfort, rust of een laag tempo zoekt. Zoek je juist een vakantie waarin actie en party hand in hand gaan, en waarin de groep minstens zo belangrijk is als de bestemming, dan is dit precies jouw reis.

M
Maarten
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Erg leuke vakantie gehad. Goed geregeld en leuke uitdagende activiteiten. Ook de Simi begeleider (Jaana) heeft ons goed begeleid.

C
Cheryl
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Super leuke vakantie gehad! Ik ging mee met de Kroatië Actief vakantie in september 2025. Hele gezellige groep, leuke activiteiten en alles was goed geregeld. De locatie was ook top, en het hostel waar we zaten was boven verwachting. Ook even een shoutout naar Jaana, onze super gezellige Simi host!!

F
Femke
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Afgelopen 10 dagen ben ik mee geweest met de Kroatië actief groepsreis. Ondanks dat het spannend was om voor het eerst een groepsreis te boeken was vanaf het moment dat we de groep ontmoeten op het vliegveld de spanning er meteen vanaf. Onze reisleidster Jaana heeft de hele week alles top geregeld. Haar enthousiasme maakte de sfeer in de groep top. Het was een veilige omgeving en ik heb een fantastische vakantie gehad.

M
Madelon
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Een goed georganiseerde reis, fijne reisleiding en een hele leuke groep mensen die zich ook voor deze reis heeft aangemeld. De verdeling tussen vrije tijd en activiteiten is ook fijn, je hebt genoeg tijd voor jezelf om te doen wat je leuk vind.

M
Maud
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Onwijs genoten! Een actief programma met afwisselende activiteiten én voldoende vrije tijd. Ook een hele leuke groep nieuwe mensen leren kennen. Aanrader!

M
Mika
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Perfectie bestaat niet. Maar alles was echt goed geregeld. Jaana was enorm enthousiast wat de reis ook stuk leuker maakte

C
Cheryl
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Super leuke vakantie gehad! Hele gezellige groep, leuke activiteiten en alles was goed geregeld. De locatie was ook top, en het hostel waar we zaten was boven verwachting. Ook even een shoutout naar Jaana, onze super gezellige Simi host!!

w
wouter
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 01-09-2025

Wij zijn op reis geweest samen met Jaana naar Kroatië. Deze 10 dagen zijn voorbij gevlogen vol met leuke activiteiten, fantastisch gezeldschap en none-stop plezier. Ik kan deze reis en reisleidster niet genoeg aanraden en ik ben zeker van plan om nog eens bij dimi terug te reizen. Dank jullie wel voor de geweldige organisatie.

R
Reinder
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

Hele mooie georganiseerde reis door Simi! Intens genoten van alle activiteiten, waaronder raften, ziplinen, canyoning, rivertuben en glow-in-the-dark suppen. Een aanrader voor iedereen die een avontuurlijke vakantie wil beleven!

D
Delana
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

Super mooie reis! De natuur in Kroatië is echt prachtig en gedurende de activiteiten kun je hier optimaal van genieten. Het canyoning en raften was geweldig! Het river tubing lekker relaxed. Het is een erg active vakantie dus spierpijn aan de beentjes zal je zeker krijgen, maar dit is het meer dan waard! De Simi Host Jaana was geweldig. Ze heeft met een goede dosis humor onze vakantie veilig en gezellig gemaakt. Echt een verbinder! Ik raad iedereen aan om met Simi op vakantie gegaan, nergens aan denken alles is geregeld: Genieten maar!

D
Delana
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

Super mooie reis! De natuur in Kroatië is echt prachtig en gedurende de activiteiten kun je hier optimaal van genieten. Het canyoning en raften was geweldig! Het river tubing lekker relaxed. Het is een erg active vakantie dus spierpijn aan de beentjes zal je zeker krijgen, maar dit is het meer dan waard! De Simi Host Jaana was geweldig. Ze heeft met een goede dosis humor onze vakantie veilig en gezellig gemaakt. Echt een verbinder! Ik raad iedereen aan om met Simi op vakantie gegaan, nergens aan denken alles is geregeld: Genieten maar!

R
Reinder
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

Heel mooie reis met een afwisselend programma vol met avontuur! Complimenten aan de organisatie van Simi voor de gestructureerde aanpak van het hele programma. Daarnaast fijn dat er mogelijkheden waren voor eigen invulling van de vakantiedagen.

J
Julian
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

De reis naar Split was top. Het betreft een perfectie combinatie van leuke activiteiten en vrije tijd. De reisgids Jaana zorgde ervoor dat alles in goede banen verliep (top wijf!). Tot slot was de groep reuze-gezellig. De trip is dus een aanrader!

S
Sanne
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 23-08-2025

Geweldige reis met Simi gehad. Een leuke groep en veel nieuwe vrienden gemaakt. We waren met 12 reisgenootjes wat de groep knus maakte en voor een top sfeer zorgde. Onze reisbegeleider Jaana is echt een top meid! Heel gestructureerd en staat zeker altijd voor je klaar. Zorgt voor een goede sfeer en heeft echt een super energie!!

E
Esmae
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 14-08-2025

De groep en host waren echt super gezellig! Leuke activiteiten en het hostel was super netjes.

T
Timo
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 14-08-2025

Was een geslaagde week, ik zou dit zo nog eens een keer doen. Iets meer activiteiten zorgt voor de 9 en niet de 10. Jessica was een goede begeleider

M
Maaike
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 14-08-2025

Was een leuke en gecombineerde reis, super gezellige groep met Jessica als begeleidster. Zou zeker nog een keer met Simi mee gaan

N
Niels
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 14-08-2025

Goed georganiseerd en duidelijk planning gemaakt. Kijk er zeker naar uit om meer met Simi reizen in te plannen.

J
Jennifer
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 27-07-2025

De activiteiten en het verblijf zijn goed geregeld. Een superleuke vakantie gehad met een gezellige groep!

N
Noa
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 05-08-2025

Het was een super leuke reis. Alles was goed geregeld. De reisleiders waren super. Ze luisterde goed naar je. Ik heb 10 dagen de leukste tijd gehad. Activiteiten waren leuk.

A
Art
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 27-07-2025

Kroatië Actief 18-32 jaar (27-07-2025 t/m 05-08-2025): De reis naar Kroatië was echt geweldig! We hadden een superleuke groep waarmee we allerlei toffe activiteiten hebben gedaan. Alles was heel goed geregeld en verzorgd, van begin tot eind. Het hostel waar we verbleven was ook erg fijn schoon, comfortabel en op een goede locatie. Onze reisbegeleiders, Veerle en Aurora, waren ontzettend enthousiast, betrokken en behulpzaam. Ze zorgden voor een gezellige sfeer en stonden altijd klaar om te helpen. Kortom: een topvakantie waar ik met veel plezier op terugkijk! Dus als je twijfelt: DOEN!!

N
Nathalie
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 27-07-2025

Ik heb een geweldige actieve reis gehad naar Kroatië! Super leuke groep, sfeer en activiteiten, echt een fantastische ervaring.

B
Bartijn
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 18-07-2025

Prima reis organisatie dit is de 3e keer dat ik met Simi reis voor mijn reis Kroatië 2025 een leuke locatie voor de hostel in split

N
Niels
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 18-07-2025

Hele leuke reis met hele bijzondere en leuke groep. Activiteiten wel leuk maar sommige duurde te lang. Wel is de balans tussen vrije tijd en activiteiten goed verdeeld.

D
Demi
Kroatië Actief 18-32 jaar
• 18-07-2025

Een onwijs leuke reis, met leuke activiteiten waar je echt waard van je geld van heb. Super leuke reisleidsters !