Groepsreis Namibië 18-32 jaar

Actieve rondreis door Namibië met de Namibwoestijn, Sossusvlei, sandboarden, Damaraland en een safari in Etosha National Park.

ANVR
Nederlandstalige groepen

Je reist met Nederlandse of Vlaamse reizigers.

Altijd incl. excursies en vervoer

Altijd incl. vervoer, verblijf, excursies en transfers.

70% reist solo

Zeker 70% boekt alleen. Leer nieuwe mensen kennen, bouw nieuwe vriendschappen.

Reisroute

Klik om de kaart te laden

Dag-tot-dag programma

Ontdek wat je elke dag te wachten staat

Dag 1
Vliegen naar Namibië

Je vliegt vandaar naar Namibië. Onder het kopje data/prijzen vind je de geplande vluchten. 

Inclusief

  • Retourvlucht naar Windhoek met maximaal 1 overstap
  • Ruimbagage max. 20 kg
  • Engelstalige lokale gids
  • Alle overnachtingen in verschillende accommodaties
  • Ontbijt 11x
  • Diner 9x
  • Vervoer ter plekke per bus
  • Beklimming Dune 45 in Sossusvlei
  • Bezoek aan de fotogenieke Deadvlei
  • Bezoek aan het woestijndorp Solitaire
  • Woestijnwandeling met Boesman
  • Sandboarden door de duinen
  • Wandel langs Spitzkoppe en ontdek eeuwenoude rotstekeningen
  • Bezoek Twyfelfontein
  • Ervaar de traditionel Damara-cultuur (+ entree Damara Living Museum)
  • Bezoek Petrified forest (versteend bos)
  • Spot wildlife tijdens een safari in Etosha Nationaal Park
  • Beklim het indrukwekkende Waterberg Plateau

 

Exclusief

  • Reisverzekering en annuleringsverzekering (evt. af te sluiten via Simi) - een reisverzekering die alles dekt wat je gaat ondernemen, is verplicht.
  • Niet inbegrepen maaltijden 
  • Entreekosten Etosha National Park (R280 per persoon)
  • Fooien
  • Visumkosten 
  • Drankjes, eigen uitgaven en eventuele optionele activiteiten
  • Evt. reisinentingen

Lees meer over kosten ter plekken in Namibië.

D
Danique
Groepsreis Costa Rica 18-32 jaar
• 16-02-2019

In augustus naar Costa Rica geweest met Simi. Echt een top vakantie gehad! Er was een goede afwisseling tussen de wandelingen door de regenwouden en andere activiteiten (raften, ziplinen, surfen, ...). De laatste paar dagen nog relaxen aan het strand. Accomodatie, vervoer en de reisleiding was top, dus echt de moeite waard :)

F
Femke
Montenegro actieve groepsreis
• 26-07-2019

Super leuke rondreis gehad in Montenegro met Simi reizen. Het diverse van het land sprak mij erg aan. Verder hadden we een super reisleidster die leuk betrokken was bij de groep. De reis was actief maar met voldoende rustmomenten om bij te komen. Dus m.a.w. leuke groep, leuke reisleidster en een mooi land. Zeker een aanrader

T
Ties
Spanje Actief
• 05-08-2019

Ik vond dat de reis goed was georganiseerd en ik heb zeker geen spijt van deze reis.. Hoewel ik voor af, wel dacht of ik het wel leuk zou vinden.. want je kent niemand en je bent als ware helemaal alleen maar dat was tijdens de reis helmaal niet het geval! Ik vond het een fantastische vakantie!

R
Roos
USA deep south singlereis 18-32 jaar
• 06-05-2022

Ik heb een enorm mooie reis gemaakt met Simi! In 2 weken zie je een enorm deel van de VS, die ook heel divers is vanwege de vele steden die je ziet en de activiteiten die je doet. Doordat je zowel de muzieksteden als Florida bezoekt zijn het net 2 reizen in 1. Dit is intensief, maar er is wel veel keuzevrijheid hoe je als groep de reis indeelt. Dit was mijn eerste reis met Simi, maar er zullen zeker meer volgen. Alles was perfect geregeld qua vervoer en overnachtingen en kleine problemen werden meteen goed opgelost door reisleider Iris. Daarnaast is het echt een toevoeging om met een groep te reizen zodat je je ervaringen met elkaar kan delen. Kortom, zowel Simi als de VS Deep South reis zou ik iedereen enorm aanraden!

M
Merijn
Italië groepsreizen 18-32 jaar
• 19-06-2025

Deze maand voor de derde keer op rij met Simi op vakantie geweest. Deze keer een vakantie geboekt naar Italië. De reis zat goed in elkaar en er was een vol programma. Elke dag waren wij er wel op uit en was er een grote verschijdenheid aan uitstapjes. (aldus voor ieder wat wils). Zeker voor men die wat van het land willen zien en de cultuur willen proeven... raad ik deze reis ten zeerste aan, Alhoewel er ook genoeg tijd overblijft voor een drankje ;). Het hotel waar wij verbleven was erg huiselijk ingericht en had een fijne sfeer. Ook de mensen van het hotel waren bereid om mee te denken, als er iets mis ging. Naast het feit dat de mensen in de groep je vakantie maken en vormgeven, is de rol als van de reisleider/reisleidster net zo bepalend (als het al niet meer is). Dit jaar hadden de groep en ik "Bo" als reisleidster. Die er wat mij betreft al voor zorgt dat ik een gehele ster extra bij mijn review zou doen. Zij stond klaar voor je als je moeite ervaarde "van welke aard dan ook" en rijkte ook op de vrije momenten mogelijkheden aan voor uitstapjes en activiteiten, waardoor wij als groep ons eigenlijk nooit hebben verdeeld. Daarnaast wist zij met iedereen contact te maken en had begrip en compassie voor alle reizigers. Al met al, een fijn en aimabel mens :)

M
Mirte
Slovenië Actief 18-32 jaar
• 29-06-2019

Dit was sowieso een van mijn leukste reizen ooit! De locatie om te beginnen was prachtig! Er valt veel te doen, en de activiteiten zijn relatief dichtbij. Er was een winkeltje, en voor de rest alles wat ik persoonlijk nodig had! Heel erg belangrijk vind ik de groep en de reisleiding, dit maakt namelijk ongeacht van de locatie of je reis aangenaam verloopt. Ik had een topgroep! We waren vrij snel gewend en bevriend met elkaar, dit mede door onze reisleiding! De eerste dag hebben we een leuk welkom gekregen, een rondje rond de camping gemaakt en samen in het meertje gelegen. Janneke en Vera waren echt de beste reisleiding die ik mij kon inbeelden. Ik had niet verwacht dat ze zo vlotjes zouden zijn. Ze waren zeer verantwoordelijk, hebben mij geholpen overal waar ik het nodig had, hadden veel geduld, voelden heeel vertrouwd aan, en waren daarenboven toch part van de groep! Je kon merken dat ze de leiding waren, maar speelden spelletjes met ons mee, deden vlotte leuke babbeltjes, waren grappig leuk,... en dat maakt het voor mij persoonlijk fijn! Dit is in mijn ogen hoe een reisleider moet zijn! Beter dan ik mij kon voorstellen! Je merkte ook zeker dat Vera wist wat ze deed, ze goede planningen had, ... . Een chaotisch persoon zoals mij heeft zo iemand wel nodig! Vera was bijvoorbeeld altijd goed voorbereid, ze had muziek bij, wat wel leuk was, en altijd water als ik het vergat! Hiernaast vond ik de activiteiten super gekozen! Het was variatie van in de hoogte/ bergen en het water in! Ze waren van niveau perfect voor mij! Ik ben sportief, zoek uitdagingen, maar ben zeker geen gevorderde, dus dit was uitdagend genoeg voor mij! De begeleiders van de raftgarage van de camping waren ook heel fijn en goed! Ze waren zeer professioneel, wat een veilig gevoel gaf bij de activiteiten. Omdat we niet konden raften, door het weer, werd er een vervangactiviteit geregeld, deze was zeker van hetzelfde niveau, wat ik echt fijn vond! Ook de optionele activiteiten vind ik leuk dat je dat kon doen. Ik heb voor paragliden gekozen. Dit heeft niets met Simi te maken, maar ik vind het leuk dat je de ruimte krijgt om dit te kunnen doen! Verder ben ik naar Ljubljana gegaan en ook de hikingtocht met Janneke en Vera heb ik meegewandeld. Deze laatste was een gratig activiteit en zeker de moeite waard! Ik denk dat ik nooit eerder zo ver heb gewandeld, maar door de prachtige route en het enthousiasme van Vera en Janneke, en mijn groepleden ging het met vrij gemak! :D Over het algemeen vond ik de prijs goed te doen, en was alles zeker het geld waard! Dit was mijn eerste Simireis, maar ik weet zeker dat het niet mijn laatste zal zijn!!

J
Joost
Lapland groepsreis Zweden 18-32 jaar
• 07-01-2024

Super ervaring! Geweldige activiteiten en prachtige natuur!! De mensen zijn er ontzettend gastvrij en ze helpen je graag met alles. Prachtige natuur en veel wandelmogelijkheden

V
Vincent
Groepsreis Schotland XL
• 17-07-2018

Ik was deze zomer meegeweest met de reis Schotland actief. Ik heb heel erg genoten van de activiteiten tijdens deze reis. Deze reis is door de Nederlandse en lokale reisleiders zeker een aanrader!!

J
Jessica
Slovenië Actief 18-32 jaar
• 21-07-2023

In 1 woord wat een prachtige reis en wat goed georganiseerd!! Slovenie 2023 met begeleider kiara en parel wat een toppers zijn dat! fijn en positief en lekker flexibel dat maakt een hoop goed want hadden behoorlijk wat regen en wisselend weer waardoor het 1 en anders gewijzigd en verandert moest worden!! Mega bedankt tot de volgende

J
Johan Roelof
Grand Tour of the West - USA 18-32 jaar
• 01-09-2022

Hele gave auto rondreis gemaakt! Route en accommodatie waren goed geregeld van te voren. Veel kunnen zien en doen in twee weken tijd.