Jongerenvakantie Bali 18-32 jaar

Rondreis op magisch Bali met vulkanen, tempels, stranden, snorkelen, surfen en tropische avonturen. 

ANVR

Ontdek het ultieme Bali avontuur: van zonsopgangen op vulkanen en culturele tempels tot snorkelen, surfen en relaxen op witte stranden. Een actieve groepsreis vol ervaringen, nieuwe vrienden en onvergetelijke momenten!

Nederlandstalige groepen

Je reist met Nederlandse of Vlaamse reizigers.

Altijd incl. excursies en vervoer

Altijd incl. vervoer, verblijf, excursies en transfers.

70% reist solo

Zeker 70% boekt alleen. Leer nieuwe mensen kennen, bouw nieuwe vriendschappen.

Reisroute

Klik om de kaart te laden

Dag-tot-dag programma

Ontdek wat je elke dag te wachten staat

Dag 1
Op naar Bali

Vandaag vliegen we met een tussenstop naar Bali, door het tijdsverschil komen we aan op dag 2. De totale vluchtduur, inclusief overstap, is ongeveer 16-20 uur. Onder het tabje data/prijzen vind je de luchthaven van vertrek en de geplande vluchttijden. Onderweg kun je alvast kennismaken met je medereizigers.

Activiteiten

Vlucht naar Denpasar, Bali

Wat wordt aangeboden in het vliegtuig

In het vliegtuig

Dag 2
Vliegveld - Ubud

Na aankomst en het afronden van de formaliteiten kun je geld opnemen op het vliegveld. Daarna reizen we naar het kunstenaarsstadje Ubud. ’s Avonds maken we kennis met de lokale Nederlands- of Engelstalige gids en bespreken we tips en belangrijke do’s en don’ts voor je verblijf op Bali.

Activiteiten

Busrit luchthaven naar Ubud (ong. 1,5 uur)

Champlung Sari Ubud, Ubud (of vergelijkbaar)

Dag 3
Fietsen en Tirta Empul

Vandaag ervaar je het authentieke, landelijke Bali. We starten met een fietstocht langs dorpjes en door rijstvelden, met een bezoek aan een traditioneel Balinees huis.

Na de rit lunchen we lokaal en bezoeken de heilige watertempel Tirta Empul in Tampaksiring. Wie wil, kan hier een bad nemen in de publieke baden (alleen met kleding en sarong, te huur ter plaatse). Aan het eind van de middag keren we terug naar het hotel, de rest van de dag is vrij om te ontspannen.

Activiteiten

Fietstocht (ong. 24 km, voornamelijk bergafwaarts)

Tirta Empul watertempel

Ontbijt en lunch

Champlung Sari Ubud, Ubud (of vergelijkbaar)

Dag 4
Raften

Vandaag staat raften op de Ayung-rivier op het programma. Je krijgt een veiligheidsbriefing en uitrusting met zwemvest, peddel en helm. De tocht voert door schitterende natuur en langs watervallen. Na het raften keren we terug naar het hotel. De rest van de middag is vrij om te ontspannen of Ubud op eigen gelegenheid te verkennen.

Activiteiten

Raften op de Ayung-rivier (ong. 2 uur)

Ontbijt en lunch

Champlung Sari Ubud, Ubud (of vergelijkbaar)

Dag 5
Sunrise vulkaan beklimming

Vandaag beklimmen we de Batur-vulkaan (1.717 m), een van Bali's iconische actieve vulkanen. We vertrekken midden in de nacht (ca. 02:00) voor een begeleide tocht naar de kraterrand, waar we de adembenemende zonsopgang bewonderen. Vanaf de kraterrand geniet je van panoramisch uitzicht op Lake Batur, Mount Agung en bij helder weer zelfs Lombok. Op de top staat een eenvoudig ontbijt klaar voordat we afdalen. Na terugkomst in het hotel is de rest van de dag vrij om bij te komen van dit avontuur.

Let op: een zonsopgang kan nooit worden gegarandeerd vanwege weersomstandigheden.

Activiteiten

Beklimming Batur vulkaan

Ontbijt

Champlung Sari Ubud, Ubud (of vergelijkbaar)

Dag 6
Vrije dag Pemuteran

Vandaag reizen we langs de Indische Oceaan naar het rustige Pemuteran, populair onder backpackers. Onderweg verandert het landschap van weelderige hooglanden naar de droge, ruige noordkust, met Balinese dorpjes, rijstterrassen en bergen. In overleg met de gids zijn korte stops mogelijk bij mooie plekjes of tempeltjes. Bij aankomst is de rest van de dag vrij om te ontspannen, zwemmen, luieren op het strand of ergens eten. De gids geeft tips voor leuke activiteiten in en rond Pemuteran.

Activiteiten

Busrit naar Pemuteran (ong. 5 uur)

Ontbijt

Man’s Cottages, Pemuteran (of vergelijkbaar)

Dag 7
Tentovernachting eiland

Na het ontbijt heb je wat vrije tijd. Na de lunch vertrekken we per boot naar het onbewoonde Menjangan-eiland, een excursie die vaak als een van de mooiste ervaringen wordt beschreven. Samen met de gids maken we een korte hike en varen we naar een wit strand met uitzicht op de vulkanen van Java. Op een kampvuur wordt een eenvoudige maaltijd bereid. We overnachten in een eenvoudige tent met slaapmatje, er zijn toiletten in de buurt. 

Let op: bij slecht weer overnachten we in een hotel. De gids beslist dit, het verdere programma gaat wel zoals gepland door.

Activiteiten

Boottocht naar eiland Menjangan (ong. 45 min.)

Korte hike (ong. 1 km)

Ontbijt, lunch en diner

Tentovernachting, Menjangan-eiland

Dag 8
Snorkelen en gezellige avond

Vandaag gaan we snorkelen en ontdekken we de kleurrijke koraalriffen en het rijke onderwaterleven. Aan het eind van de ochtend varen we terug naar het vasteland en checken we in bij het hotel. De rest van de dag is vrij om te ontspannen of om Pemuteran te ontdekken. ’s Avonds genieten we samen van een diner in het hotel.

Activiteiten

Snorkelen bij Menjangan-eiland (ong. 2,5 uur)

Boot naar vasteland (ong. 45 min.)

Ontbijt en diner

Man’s Cottages, Pemuteran (of vergelijkbaar)

Dag 9
Watervallen en strand

Na het ontbijt bezoeken we een Balinees dorp om de lokale cultuur te ontdekken en ontmoeten we de dorpelingen. Samen met een familie lunchen we authentiek en kun je eventueel een paar stappen van de traditionele Balinese dans leren. Daarna maken we een trektocht naar een waterval, één van de mooiste watervallen in Noord-Bali. Onderweg bezoeken we een aantal oude tempels, bij de waterval kun je een verfrissende duik nemen.

Aan het eind van de middag reizen we verder naar de kustplaats Lovina. 

Activiteiten

Bezoek Balinees dorp

Trektocht naar waterval (3-4 uur, ong. 7 km)

Verfrissende duik waterval

Ontbijt, lunch en diner

Aneka Lovina Villas & Spa, Lovina (of vergelijkbaar)

Dag 10
Must do: Bali Swing

Na het ontbijt rijden we van Noord- naar Oost-Bali door een prachtig groene omgeving. We stoppen bij de beroemde Bali Swing waar we op grote schommels boven de prachtige natuur schommelen, een must-do!

Daarna reizen we door naar Candidasa, een rustig kustplaatsje aan de oostkust. Je kunt hier fijne restaurants vinden waar vaak live muziek wordt gespeeld, dus zeker even de ogen open houden!

Activiteiten

Busrit naar Candidasa (ong. 3,5 uur)

Bezoek Bali Swing

Ontbijt

Bali Palm Resort, Candidasa (of vergelijkbaar)

Dag 11
Gili Trawangan

Vanuit Padang Bai nemen we de snelboot naar Gili Trawangan. Op het eiland vind je geen gemotoriseerd verkeer, maar kun je eenvoudig te voet bij het hotel komen. 

De rest van de dag is vrij om te genieten van witte stranden, restaurants en het bruisende nachtleven. Een aanrader is om te gaan snorkelen, bij veel hotels kun je snorkelspullen ook gewoon huren voor een dag. Bij de reissom is 24 uur fietshuur inbegrepen, ideaal om het eiland rustig te verkennen.

Activiteiten

Snelboot naar eiland Gili Trawangan (ong. 1,5 uur)

Ontbijt

Marc Hotel, Gili Trawangan (of vergelijkbaar)

Dag 12
Snorkeling tour

Vandaag gaan we opnieuw snorkelen in een prachtige omgeving, met kans op het spotten van schildpadden. We varen langs verschillende mooie locaties en genieten onderweg van het uitzicht. We snorkelen bij Gili Meno in helderblauw water, bij de Bounty Reef Garden tussen kleurrijke tropische vissen en maken een stop bij Gili Air, waar je kunt lunchen (exclusief) en ontspannen op het strand. Daarna keren we terug naar het hotel.

Activiteiten

Snorkeltour (ong. 4,5 uur)

Ontbijt

Marc Hotel, Gili Trawangan (of vergelijkbaar)

Dag 13
Op naar Legian, omgeving Kuta

We nemen vandaag de snelboot terug naar Bali en reizen per transfer naar de omgeving van Kuta Beach. Hier kun je genieten van het strand, shoppen en het bruisende nachtleven. 

Na het inchecken heb je vrije tijd om de omgeving te verkennen. We overnachten meestal in Legian (±10 minuten van Kuta), afhankelijk van beschikbaarheid, soms verblijven we in Seminyak of Kuta.

Activiteiten

Snelboot naar vasteland (ong. 2 uur en 15 min.)

Ontbijt

J4 Hotel, Legian (of vergelijkbaar)

Dag 14
Zon, zee, relax en surfles

Na het ontbijt verzamelen we op het strand voor een surfles onder begeleiding van ervaren instructeurs. Na oefeningen op het strand pakken we onze eerste golven. Na de introductie kun je eventueel zelf een board huren. 

De rest van de dag heb je vrije tijd: geniet van surfbars, beach clubs en het strand, of boek optionele excursies. 

Activiteiten

Surfles (ong. 3 uur)

Ontbijt

J4 Hotel, Legian (of vergelijkbaar)

Dag 15
De laatste roepia's en vertrek

De laatste dag op Bali is aangebroken. Je vertrekt in de middag, avond of kort na middernacht (zie vluchtschema bij data/prijzen). Geniet nog één keer van de sfeer, blik samen terug op de hoogtepunten en proost op een geweldige tijd. We weten zeker dat je met mooie herinneringen, nieuwe vrienden en een warm gevoel voor Indonesië naar huis gaat.

Activiteiten

Ontbijt

In het vliegtuig

Dag 16
Terugkomst

Vandaag komen we weer aan op de luchthaven van vertrek. 

Activiteiten

Wat wordt aangeboden in het vliegtuig

Inclusief

  • Retourvlucht Denpasar met maximaal 1 overstap 
  • Lokale Nederlands- of Engelssprekende gids
  • Ruimbagage 23kg
  • Alle overnachtingen in hotels gebaseerd op 2 of 3 personen per kamer van hetzelfde geslacht
  • Alle transfers volgens dag-tot-dag programma
  • Fietstocht rijstvelden
  • Bezoek Tirta Empul watertempel
  • Wildwater-raften in de jungle
  • Sunrise vulkaanbeklimming Batur
  • Eenvoudige Savana-hike op Menjangan
  • Tentovernachting in Bali National Park (eiland Menjangan) incl. diner (weersafhankelijk!)
  • Snelboot naar Gili Trawangan
  • Snorkeltour Menjangan
  • Bezoek Balinees dorp met lunch met locals
  • Bezoek aan watervallen en tempels
  • Bali Swing
  • Fietshuur 1x 24 uur op Gili Trawangan 
  • Snorkeltour Gili Trawangan
  • Surfles
  • 14x ontbijt
  • 4x lunch
  • 3x diner
  • Entreegelden voor de benoemde inbegrepen excursies

Exclusief

  • Reisverzekering
  • Evt. inentingen etc.
  • Visumkosten (+/- 500.000 rupiah, dat is +/- 33 euro)
  • Tourist tax (+/- 150.000 rupiah, dat is +/- 9 euro)
  • Drankjes, maaltijden die niet aangegeven zijn
  • Fooi (125 USD p.p, te betalen in IDR), zie tabje belangrijk
  • Eigen uitgaven en optionele activiteiten

Meer informatie over kosten ter plekke Bali. Simi organiseert jongerenreizen met vluchten, excursies en verblijf standaard inbegrepen bij je reissom. 

Nieuwe vertrekdata zijn beschikbaar 9-10 maanden voor vertrek. Wil je op de hoogte blijven? Schrijf je in voor de nieuwsbrief.
wo. 01-04-2026 do. 16-04-2026 16 dagen
Niet meer te boeken
Heenvlucht 01-04-2026
SQ 323 Amsterdam → Singapore 10:20 → 05:30 (2 apr)
Heenvlucht 02-04-2026
SQ 934 Singapore → Denpasar 06:20 → 08:55
Terugvlucht 15-04-2026
SQ 945 Denpasar → Singapore 20:00 → 22:40
Terugvlucht 15-04-2026
SQ 324 Singapore → Amsterdam 23:55 → 07:15 (16 apr)

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

zo. 10-05-2026 ma. 25-05-2026 16 dagen
€ 2726,50

Heenvlucht 10-05-2026
EK 58 Dusseldorf → Dubai 21:15 → 05:40 (11 mei)
Heenvlucht 11-05-2026
EK 398 Dubai → Denpasar 09:10 → 22:25
Terugvlucht 25-05-2026
EK 399 Denpasar → Dubai 00:35 → 05:35
Terugvlucht 25-05-2026
EK 55 Dubai → Dusseldorf 08:30 → 13:25

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 28-07-2026 wo. 12-08-2026 16 dagen
€ 2956,50
Heenvlucht 28-07-2026
QR 86 Dusseldorf → Doha 15:25 → 22:25
Heenvlucht 29-07-2026
QR 962 Doha → Denpasar 02:45 → 17:35
Terugvlucht 12-08-2026
QR 961 Denpasar → Doha 00:35 → 04:55
Terugvlucht 12-08-2026
QR 85 Doha → Dusseldorf 08:15 → 13:45

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

di. 28-07-2026 wo. 12-08-2026 16 dagen
Heenvlucht 28-07-2026
TK 1954 Amsterdam → Istanbul 18:20 → 22:55
Heenvlucht 29-07-2026
TK 66 Istanbul → Denpasar 01:50 → 19:15
Terugvlucht 11-08-2026
TK 67 Denpasar → Istanbul 21:20 → 05:15 (12 aug)
Terugvlucht 12-08-2026
TK 1957 Istanbul → Amsterdam 10:40 → 13:15

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

wo. 05-08-2026 do. 20-08-2026 16 dagen
€ 2976,50
Heenvlucht 05-08-2026
QR 86 Dusseldorf → Doha 15:25 → 22:25
Heenvlucht 06-08-2026
QR 962 Doha → Denpasar 02:45 → 17:35
Terugvlucht 20-08-2026
QR 961 Denpasar → Doha 00:35 → 04:55
Terugvlucht 20-08-2026
QR 85 Doha → Dusseldorf 08:15 → 13:45

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

wo. 19-08-2026 do. 03-09-2026 16 dagen
€ 2826,50
Heenvlucht 19-08-2026
SQ 323 Amsterdam → Singapore 11.00 → 05.45 (20 aug)
Heenvlucht 20-08-2026
SQ 938 Singapore → Denpasar 09.15 → 11.55
Terugvlucht 02-09-2026
SQ 945 Denpasar → Singapore 20.00 → 22.40
Terugvlucht 02-09-2026
SQ 324 Singapore → Amsterdam 23.55 → 07.15 (3 sep)

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

vr. 04-09-2026 za. 19-09-2026 16 dagen
€ 2726,50
Heenvlucht 04-09-2026
EK 148 Amsterdam → Dubai 15:25 → 00:10 (5 sep)
Heenvlucht 05-09-2026
EK 368 Dubai → Denpasar 03:25 → 16:35
Terugvlucht 18-09-2026
EK 369 Denpasar → Dubai 19:45 → 00:50 (19 sep)
Terugvlucht 19-09-2026
EK 145 Dubai → Amsterdam 04:15 → 09:20

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

wo. 23-09-2026 do. 08-10-2026 16 dagen
€ 2676,50
Heenvlucht 23-09-2026
TK 1954 Amsterdam → Istanbul 18:40 → 23:05
Heenvlucht 24-09-2026
TK 66 Istanbul → Denpasar 01:25 → 19:15
Terugvlucht 07-10-2026
TK 67 Denpasar → Istanbul 20:55 → 01:50 (8 okt)
Terugvlucht 08-10-2026
TK 1957 Istanbul → Amsterdam 10:35 → 13:10

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

ma. 30-11-2026 di. 15-12-2026 16 dagen
€ 2556,50
Heenvlucht 30-11-2026
TK 1954 Amsterdam → Istanbul 18:45 → 00:20 (1 dec)
Heenvlucht 01-12-2026
TK 66 Istanbul → Denpasar 01:55 → 19:30
Terugvlucht 14-12-2026
TK 67 Denpasar → Istanbul 21:10 → 05:40 (15 dec)
Terugvlucht 15-12-2026
TK 1951 Istanbul → Amsterdam 08:20 → 10:10

Vluchttijden zijn altijd onder voorbehoud. Je kunt hieraan geen rechten ontlenen. Vluchten kunnen wijzigen.

Deze reis past goed bij reizigers die voor het eerst alleen op reis gaan, maar dat graag in een gezellige groep doen. Je houdt van een mix van actief bezig zijn en ontspannen, vindt het leuk om nieuwe mensen te leren kennen en zit net zo makkelijk op het strand met een drankje als dat je op pad gaat voor een activiteit. De Bali-rondreis is ideaal als je meer wilt meemaken dan niets doen, maar ook genoeg ruimte zoekt om te relaxen en te genieten.

D
Dustin
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 25-09-2025

Een super leuke reis gehad naar Bali! Ik heb de 18-32 jaar reis gedaan en alles was echt top geregeld door onze reisleider, Wayan!

R
Rosalie
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 25-05-2025

Een geweldige groepsreis meegemaakt. Een ervaring om nooit te vergeten! Super goed geregeld, mega leuke gids, mooie hotels, leuke activiteiten en mooie mensen ontmoet. Zeker weten een aanrader!!

C
Coco
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 18-07-2025

Ik geef een 9 omdat het alles tot in de puntjes goed geregeld is. Het was een droom vakantie. Prachtige dingen gezien en de leukste activiteiten gedaan. De tip die ik heb: wissel van kamergenoot na elk hotel. Zo wordt de groep nog meer een geheel.

J
Joyce
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 02-09-2025

Deze reis was geweldig. Alle activiteiten die je wilt doen zitten in deze reis inbegrepen. Het eten was ook prima geregeld. Accommodatie was ook netjes verzorgd, kamers zijn prima groot. De reis die simi aanbieden zou ik zeer zeker aanraden. De omgeving is onbeschrijflijk mooi. De reisleiding Inti was ook erg fijn. Wist veel van het land en zorgde ook tot aan de laatste dag dat iedereen het naar zijn zin had. Al met al zou ik deze reis zeker aanraden.

S
Simone
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 25-11-2024

Geweldig mooie rondreis gemaakt! De gids was top en alles was goed geregeld.

J
Josina
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 29-05-2024

Onze reisleidster Wayan verdiend een hele dikke 10!!! Zij heeft de reis onvergetelijk gemaakt door haar betrokkenheid en kennis, ze was echt onderdeel van de groep. Een reis met hele leuke activiteiten in de eerste helft zoals raften en de vulkaanbeklimming. Wat ik persoonlijk minder vond, en daarom geen 10, is dat de helft van de reis gericht is op strand/uitgaan. Ik had graag meer cultuur/natuur willen ontdekken aangevuld met een stranddag en of activiteiten zoals surfen. Het tweede deel hebben we zelf nog leuk kunnen invullen met behulp van Wayan. Maar ik had graag meer van het eiland willen zien.

M
Maria
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

In mei ben ik met Simi Reizen naar Bali geweest. Wat een topreis was dit! Ten eerste was de groep superleuk! We hadden allemaal ongeveer dezelfde leeftijd. We hadden ook allemaal enorm uitgekeken naar deze reis en iedereen was met de intentie gekomen om het gewoon heel gezellig te maken als groep! Ten tweede is de Bali-reis van Simi gewoon geweldig. Je kunt in die twee weken echt heel veel afvinken van Bali en van je bucketlist, want je zult raften in de jungle, schildpadden zien, een tempelgebed meemaken enz. enz... De reis is wel intensief, maar daarom is twee weken ter plaatse precies lang genoeg. Ten derde was de begeleiding zo waardevol. Onze reisleidster Jaana was geweldig. Ze was heel profi, wist alles over Bali in praktische zin en qua traveltips, maar ze was ook onmisbaar in de groep. Ze zorgde dat de sfeer goed bleef en lette erop dat iedereen het naar zijn zin bleef hebben. Dan had je nog de Balinese gids, door wie je de cultuur echt goed kon leren kennen. die super betrokken was bij de groep en die zich uit de naad werkte om het programma met de lokale partners te regelen en zelfs aan te passen aan onze wensen. Ik raad de Bali-reis en Simi Reizen echt aan iedereen aan - wat een toffe en fijne reis was dit....

D
Daan
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 18-07-2022

Alles was goed van te voren geregeld en als er wat mis ging werd het snel ter plekken geregeld. De activiteiten waren heel erg leuk die op het programma stonden.

L
Loïs
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 18-07-2022

Hele mooie eerste ervaring naar zo een ver land, veel was heel goed geregeld!

M
Max
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 18-07-2022

Super activiteiten, goed geregeld, sloot goed op elkaar aan, empathische reisbegeleider en goede communicatie met bedrijf

D
Dennis
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

Ik heb met Simi 2,5 week door Bali gereisd. De groep waarmee ik de reis heb gemaakt was echt ontzettend leuk! Het was echt een absolute top ervaring!! De gehele organisatie van de reis zat keurig in elkaar. De accomodaties waar wij in verbleven waren allen erg goed. Wij sliepen in tweepersoons- en driepersoonskamers. Zelf was er van te voren wel een kamerindeling gemaakt, maar je kon zonder problemen met mensen wisselen. Indien er vragen/opmerkingen waren, konden we altijd direct terecht bij onze reisleidster Jaana. Echt een topper!! Tevens was onze lokale reisgids daar geweldig. Hij wist ons alles te vertellen over de cultuur en het mooie eiland. Al met al kan ik Simi Reizen zeker aanraden.

H
Heleen
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

Ik heb de afgelopen 2,5 week in Bali rondgereisd met Simi. Ik heb de tijd van mijn leven gehad! De groep was geweldig en de reisbegeleider (Jaana) was super enthousiast en betrouwbaar. Wat een prachtige plekken hebben we gezien en wat was alles goed geregeld. Op en top genoten! Echt een dikke aanrader.

N
Noa
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

Inmiddels al een paar dagen terug van een top vakantie naar Bali met Simi Reizen! Ik heb de tijd van mijn leven gehad in dit prachtige land. Het programma is heel veelzijdig. Zo is het goed gevuld met actieve excursies, maar is er ook ruimte voor ontspanning en eigen invulling. Dit was erg fijn. De groep was super leuk en bij deze ook een dikke pluim voor Jaana als reisleiding! Zij was super enthousiast, energiek en stond voor iedereen klaar. Ook de Balinese gids was geweldig. Hij heeft ons met heel veel passie verteld over alle ins en outs van de Balinese cultuur. Alles was perfect voor ons geregeld wat betreft vervoer en accomodaties. We konden lekker instappen en ontspannen. Dit was mijn eerste reis met Simi, maar er zullen er zeker nog meer volgen. Ik beveel deze reis iedereen aan!

M
Marie-Linde
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

Ik heb echt een topvakantie gehad naar Bali met Simi Reizen! Het programma is heel veelzijdig. Zo is het goed gevuld met actieve excursies, maar is er ook ruimte voor ontspanning en eigen invulling. Dit was erg fijn. De groep was super, maar ook een dikke pluim voor Jaana als reisleiding! Zij was super enthousiast, energiek en stond voor iedereen klaar. Ook de Balinese gids was geweldig. Hij heeft ons met heel veel passie verteld over alle ins en outs van de Balinese cultuur. Alles was perfect geregeld wat betreft vervoer en accommodatie. We konden gewoon lekker instappen en ontspannen. Dit was heerlijk. Dit was mijn eerste reis met Simi, maar er zullen er zeker meer volgen. Daarom een dikke 10!

A
Ava
Jongerenreizen Bali 18-32 jaar
• 23-05-2022

Ik heb de afgelopen 2,5 week in Bali rondgereisd met Simi. Ik heb de tijd van mijn leven gehad! De groep was geweldig en de reisbegeleider (Jaana) was super enthousiast en betrouwbaar. Wat een prachtige plekken hebben we gezien en wat was alles goed geregeld. Op en top genoten! Echt een dikke aanrader.