Simi Groepsreizen

Groepsreis Thailand, Laos en Cambodja

Van streetfood in Bangkok en junglehikes in Laos tot Angkor Wat en eilanddagen op Koh Chang: drie landen, één onvergetelijk avontuur!

ANVR

Tijdens deze groepsreis ontdek je in 20 dagen het beste van Thailand, Laos en Cambodja. Je slaapt bij een lokaal gastgezin, hiket door jungle, spot dolfijnen op de Mekong en sluit af met stranddagen op een tropisch eiland. Cultuur, natuur, historie en chillmomenten perfect in balans.

Nederlandstalige groepen

Je reist met Nederlandse of Vlaamse reizigers.

Altijd incl. excursies en vervoer

Altijd incl. vervoer, verblijf, excursies en transfers.

70% reist solo

Zeker 70% boekt alleen. Leer nieuwe mensen kennen, bouw nieuwe vriendschappen.

Reisroute

Klik om de kaart te laden

Dag-tot-dag programma

Ontdek wat je elke dag te wachten staat

Dag 1
Naar Bangkok (Thailand)

Vandaag gaat je rondreis door Thailand, Laos en Cambodja beginnen! Het eerste deel van de rondreis vindt plaats in Thailand. We vliegen naar Bangkok met maximaal één overstap. Onder het tabje data/prijzen kun je de geplande vliegtijden en de luchthaven van vertrek vinden. 

Activiteiten

Vlucht naar Thailand

Wat wordt aangeboden in het vliegtuig

Dag 2
Aankomst in Bangkok (Thailand)

Welkom in het hippe Bangkok! Vandaag kom je aan in Thailand en maak je kennis met de lokale gids. We hebben vandaag verder niks op de planning staan. Het kan immers per reis verschillen hoe laat we exact aankomen en het reizen kan best intensief zijn. Zodoende kun je morgen fris en fruitig van het programma genieten.

Activiteiten

Transfer vanaf luchthaven (ong. 1 uur)

4 Monkeys Hotel, Bangkok (of vergelijkbaar)

Dag 3
Bangkok - Khao Yai (Thailand)

We gaan op ontdekkingstocht door Chinatown en Bang Rak tijdens een stadswandeling met een gids. Ontdek verborgen pareltjes, lokale ambachtslieden, eeuwenoude boeddhistische tempels, de Giant Swing, Prison Park, de heilige plek City Pillar Shrine en de kleurrijke Amulet Market.

Na de tour rijden we van Bangkok naar Khao Yai. Het landschap verandert van stad naar dorpjes, rijstvelden en groene heuvels. Bij aankomst is de rest van de dag is helemaal vrij te besteden. 

Activiteiten

Busrit naar Khao Yai (ong. 3 uur)

Stadswandeling door Bangkok's Old Quarter

Giant Swing, Prison Park, City Pillar Shrine en Amulet Market

Ontbijt

Aurora Resort Khao Yai, Khao Yai (of vergelijkbaar)

Dag 4
Khao Yai National Park (Thailand)

Vandaag staat een junglehike in Khao Yai NP op de planning (±4 km in ca. 3 uur). Onderweg spot je apen, gibbons en neushoornvogels, terwijl de gids alles vertelt over het park en de wildlife. 

Na een lunch in een lokaal restaurant bezoeken we de Haew Suwat-waterval en een spectaculair uitzichtpunt op de tweede hoogste berg van het park.

Als de schemer valt brengen we vandaag nog een bezoek aan de zoutlikplaatsen om daar hopelijk een van de meest iconische bewoners van Khao Yai te spotten: de wilde olifant. 

Activiteiten

Junglehike in Khao Yai NP

Haew Suwat waterval

Bezoek zoutlikplaatsen met kans op olifanten

Ontbijt en lunch

Aurora Resort Khao Yai, Khao Yai (of vergelijkbaar)

Dag 5
Khao Yai - Ubon Ratchathani (Thailand)

We nemen afscheid van het groene Khao Yai en reizen per trein (2e klas met airco) van Pak Chong naar Ubon Ratchathani. 

Aangekomen in Ubon Ratchathani volgt een cultureel programma met een bezoek aan de Wat Thung Si Muang tempel, met een prachtige teakhouten Ho Trai (geschriftenbibliotheek) boven een lotusvijver. Daarna gaan we naar de Wat Phra That Nong Bua tempel, met een karakteristieke chedi geïnspireerd op de beroemde Indiase Bodhgaya. 

Activiteiten

Treinrit naar Ubon Ratchathani (ong. 5 uur)

Wat Thung Si Muang tempel

Wat Phra That Nong Bua tempel

Ontbijt

Peerada River View Resort, Ubon Ratchathani (of vergelijkbaar)

Dag 6
Ubon Ratchathani - Bolaven Plateau (Laos)

Op naar Laos! Bij Chong Mek steken we de grens over en ontmoet je de lokale gids van Laos. Daarna reis je naar het Bolaven Plateau, met een bezoek aan het dorp Ban Houyjied, waar je meer leert over lokale tradities. Aansluitend bezoeken we een koffieplantage waar je meer leert over koffieteelt. 

Vervolgens maak je een stevige trektocht door het Bolaven plateau (circa 13,5 km, 5 uur hiken) langs thee- en koffieplantages. Onderweg bezoek je de Champi-, Tad Fane- en Tad Yuang-watervallen. Aan het begin van de avond komen we aan bij de accommodatie.

Activiteiten

Grens oversteken van Thailand naar Laos

Dorp Ban Houyjied

Bezoek koffieplantage

Trektocht door het Bolaven Plateau

Champi waterval, Tad Fane watervallen en Tad Huang watervallen

Ontbijt en lunch

Sabaidee Valley Resort, Paksong (of vergelijkbaar)

Dag 7
Bolaven Plateau - 4000 Islands (Laos)

Na het ontbijt vertrekken we naar Champassak voor een bezoek aan het UNESCO-werelderfgoed Wat Phou, een vijfde-eeuwse tempel uit het Khmer-rijk en zelfs ouder dan Angkor. Verken de ruïnes en geniet van het uitzicht over de Mekong-vallei.

Daarna steken we per veerboot de Mekong over en reis je in circa 4 uur naar Ban Nakasang. Vanuit hier varen we per longtailboot naar Don Khon in de 4000 Islands, waar we overnachten.

Activiteiten

Busrit (ong. 5 uur) en boottocht (ong. 30 minuten)

Wat Phou tempel

Ontbijt

Pan Guesthouse, Don Khon Island (of vergelijkbaar)

Dag 8
4000 Islands (Laos)

Vandaag verblijf je op Don Khon, een van de meest relaxte eilanden van de 4000 Islands. Deze dag is volledig vrij te besteden: relax in een hangmat of neem een duik in het zwembad.

Voor wie actief wil zijn: huur een fiets en verken het eiland, van rijstvelden en dorpjes tot oude spoorresten uit de Franse koloniale tijd. Een populaire stop is de Li Phi-waterval. Ook zijn er excursies mogelijk, zoals kajakken op de Mekong.

Activiteiten

Ontbijt

Pan Guesthouse, Don Khon Island (of vergelijkbaar)

Dag 9
4000 Islands - Kratie (Cambodja)

Na het ontbijtbuffet checken we uit en nemen we de boot terug naar de Ban Nakasang-pier. Onderweg bezoeken we de Khone Papheng-watervallen, de grootste van Azië. 

Vervolgens steken we de grens over naar Cambodja en ontmoeten we de lokale gids. We rijden naar Kratie (ong. 3 uur) voor een boottocht van 1-1,5 uur op zoek naar zeldzame irrawaddydolfijnen. Daarna is het nog een uurtje rijden naar de accommodatie.

Activiteiten

Grens oversteken van Laos naar Cambodja

Khone Papheng watervallen

Boottocht irrawaddydolfijnen

Ontbijt

Mekong Dolphin Hotel, Kratie (of vergelijkbaar)

Dag 10
Kratie - Phnom Penh (Cambodja)

We ontbijten vandaag bij een lokaal restaurantje en reizen vervolgens af naar het bekende Phnom Penh. Onderweg zie je het landschap langzaam veranderen van het rustige platteland naar het levendige straatbeeld. Bij aankomst is er vrije tijd om de stad te verkennen: wandel langs de Riverside Boulevard, bezoek de Night Market of geniet van een drankje met uitzicht over de Mekong.

Activiteiten

Busrit naar Phnom Penh (ong. 5-6 uur)

Ontbijt

Home Chic Hotel, Phnom Penh (of vergelijkbaar)

Dag 11
Phnom Penh (Cambodja)

De gids neemt jullie mee op ochtend citytour door Phnom Penh, te voet en per tuk tuk. We bezoeken Phsar Kandal (de oudste markt), de Franse Wijk, de Wat Phnom tempel en wandelen langs het oude treinstation en de iconische Psah Thmey markt. 

Na de lunch (op eigen gelegenheid) bezoeken we het Tuol Sleng Genocide Museum. Daarna heb je rond een uur of drie weer vrije tijd.

Activiteiten

Citytour Phnom Penh

Phsar Kandal markt, Franse Wijk, Wat Phnom tempel, Psah Thmey markt

Bezoek Tuol Sleng Genocide Museum

Ontbijt

Home Chic Hotel, Phnom Penh (of vergelijkbaar)

Dag 12
Phnom Penh - Sambor Prei Kuk (Cambodja)

Vandaag rijden we naar Kampong Thom, het échte landelijke Cambodja, waar we overnachten bij een lokaal gastgezin met basic kamers en ventilator. 

In de middag bezoeken we de UNESCO-tempels van Sambor Prei Kuk, we bezoeken de tempels Prasat Sambor, Prasat Tor en Prasat Yeah Puon. Na het tempelbezoek heb je tijd om het dorp zelf te verkennen en sluiten we de dag af met een traditionele Cambodjaanse maaltijd.

Activiteiten

Busrit naar Kampong Thom (ong. 4 uur)

Bezoek tempels Sambor Prei Kuk

Tempels Prasat Sambor, Prasat Tor en Prasat Yeah Puon

Ontbijt en diner

Homestay, Kampong Thom bij Sambor Prei Kuk (of vergelijkbaar)

Dag 13
Sambor Prei Kuk - Siem Reap (Cambodja)

Na een traditioneel ontbijt bij het gastgezin vertrekken we richting Siem Reap. Eenmaal aangekomen in Siem Reap maken we een stop in de stad waar je even kunt lunchen (niet inbegrepen). Rond een uur of twee kunnen we namelijk pas inchecken bij de volgende accommodatie. Na het inchecken geniet je van vrije tijd.

Activiteiten

Busrit naar Siem Reap (ong. 3 uur)

Ontbijt

Jasmine Lodge, Siem Reap (of vergelijkbaar)

Dag 14
Bezoek aan Angkor vanuit Siem Reap (Cambodja)

Vandaag ontdekken we het wereldberoemde Angkor Archeologisch Park, een van de belangrijkste vindplaatsen van het Khmer-rijk.

We starten bij de Zuidpoort van Angkor Thom en bezoeken onder andere Bayon, Baphoun, het Terras van de Olifanten, het Terras van de Leprakoning en Preah Khan. 

’s Middags duiken we de jungle in bij Ta Prohm, bekend van de gigantische boomwortels, en sluiten af bij de blikvanger van het park: Angkor Wat. We sluiten de dag af met een onvergetelijke zonsondergang bij de Pre Rup-tempel. 

Activiteiten

Dagtour Angkor Archeologisch Park

Ontbijt

Jasmine Lodge, Siem Reap (of vergelijkbaar)

Dag 15
Siem Reap (Cambodja)

Na de intensieve dag bij Angkor heb je vandaag een welverdiende vrije dag in Siem Reap. Verken het centrum op eigen tempo: bezoek bijvoorbeeld Artisans d’Angkor, slenter door de kleurrijke Old Market, proef lokaal streetfood of geniet van een massage.

's Avonds bruist Pub Street met gezellige restaurants en bars, ideaal voor een drankje of diner met je reisgenoten.

Activiteiten

Ontbijt

Jasmine Lodge, Siem Reap (of vergelijkbaar)

Dag 16
Siem Reap - Koh Chang (Thailand)

Vandaag reizen we terug naar Thailand. Via de grens bij Poipet en Aranya Pratet ga je door de immigratie en douane. Daarna reizen we door naar het eiland Koh Chang, inclusief een korte veerboottocht. We slapen aan de westkant van het prachtige eiland!

Activiteiten

Reisdag van Cambodja naar Thailand (ong. 8,5 uur)

Ontbijt

Coconut Beach Resort, Koh Chang (of vergelijkbaar)

Dag 17
Koh Chang (Thailand)

Je geniet vandaag van een vrije dag op het eiland. Trek je zwemkleding aan en geniet van het strand of bezoek het zwembad. 

De accommodatie ligt aan zee, met uitzicht op regenwoud en bergen, waardoor de omgeving rust en natuur uitstraalt. Kies je voor ontspanning of wil je liever actief aan de slag? Lokale aanbieders bieden bijvoorbeeld snorkelen, kajakken of een Thaise kookworkshop aan. 

Activiteiten

Ontbijt

Coconut Beach Resort, Koh Chang (of vergelijkbaar)

Dag 18
Koh Chang (Thailand)

Vandaag is opnieuw volledig vrij te besteden, maar Koh Chang heeft genoeg te bieden voor wie eropuit wil. 

Tips voor een actieve dag: relaxen op Khlong Prao Beach, een kokosnoot scoren voor het ultieme vakantiegevoel of een korte hike naar de Klong Plu-waterval waar je kunt zwemmen. Uiteraard kun je er ook voor kiezen om helemaal niks te doen.

Activiteiten

Ontbijt

Coconut Beach Resort, Koh Chang (of vergelijkbaar)

Dag 19
Koh Chang - Bangkok (Thailand)

Helaas nemen we vandaag afscheid van Koh Chang en reizen we terug naar Bangkok, per veerboot en bus. Bij aankomst checken we in bij de accommodatie en heb je de rest van de dag om zelf in te vullen. 

Tip: sluit de reis af met een gezellig diner in de stad om gezamenlijk terug te blikken op de avonturen van deze rondreis door Thailand, Laos en Cambodja. 

Activiteiten

Busrit naar Bangkok (ong. 6 uur)

Ontbijt

4 Monkeys Hotel, Bangkok (of vergelijkbaar)

Dag 20
Naar huis

Vandaag vlieg je weer naar huis vanuit Bangkok. Door het tijdsverschil kom je vaak dezelfde dag aan. Het geplande vluchtschema vind je onder het tabje data/prijzen. Je hebt de afgelopen dagen drie fantastische landen bezocht en hele avonturen beleefd. Die gaan je vast lang bijblijven!

Let op: soms vertrekt de vlucht later in de middag of avond, waardoor aankomst op dag 21 valt.

Activiteiten

Transfer naar vliegveld

Ontbijt + wat wordt aangeboden in het vliegtuig

Inclusief

  • Vluchten van en naar Bangkok met maximaal één overstap 
  • 20 kg ruimbagage 
  • Twee hotelovernachtingen in of nabij Bangkok (Thailand)
  • Twee hotelovernachtingen in of nabij Khao Yai (Thailand)
  • Eén hotelovernachting in of nabij Ubon Ratchathani (Thailand)
  • Eén hotelovernachting in of nabij Paksong (Laos)
  • Twee guesthouse overnachtingen op eiland Don Khon (Laos)
  • Eén hotelovernachting in of nabij Kratie (Cambodja)
  • Twee hotelovernachtingen in of nabij Phnom Penh (Cambodja)
  • Eén homestay overnachting in of nabij Kampong Thom (Cambodja)
  • Drie lodge overnachtingen in of nabij Siem Reap (Cambodja)
  • Drie hotelovernachtingen op eiland Koh Chang (Thailand)
  • 18x ontbijt, 2x lunch en 1x diner 
  • Engelstalige lokale gids in elk land (dus 3 verschillende gidsen)
  • Transfers ter plaatse benodigd voor vluchten en programma
  • Veerboottickets benodigd voor programma
  • Treinticket Pak Chong - Ubon Ratchathani (2e klas)
  • Citytour in Bangkok door Chinatown en Bang Rak
  • Junglehike in Khao Yai National Park
  • Bezoek aan Haew Suwat waterval en spectaculair uitzichtpunt
  • Bezoek aan tempel Wat Thung Si Muang
  • Bezoek aan chedi Wat Phra That Nong Bua
  • Bezoek aan dorp Ban Houyjied 
  • Bezoek aan koffieplantage in Laos
  • Trektocht van circa 13,5 kilometer door het Bolaven Plateau
  • Bezoek Xin Sai kalksteenformaties 
  • Bezoek aan Champi, Tad Fane en Tad Yuang watervallen
  • Entree Wat Phou UNESCO-site
  • Bezoek aan Khone Papheng-watervallen
  • Boottocht met kans op zien irrawaddydolfijnen
  • Citytour in Phnom Penh te voet en met tuktuk
  • Entree Tuol Sleng Genocide Museum
  • Bezoek aan Sambor Prei Kuk UNESCO-site
  • Entree Angkor Archeologisch Park UNESCO-site
  • Bijdrage Garantiefonds SGR. Je kunt meer informatie vinden op www.sgr.nl/garantieregeling. Op verzoek stuurt SGR deze voorwaarden toe.

Exclusief 

  • Niet inbegrepen maaltijden en drankjes
  • Evt. reisverzekering (verplicht!) en annuleringsverzekering 
  • Fooien, zie tabje bestemming
  • Kosten voor visa en inreizen, zie tabje belangrijk
  • Eigen uitgaven ter plaatse en eventuele optionele activiteiten 
  • Evt. Inentingen 

Meer informatie over kosten ter plekke Thailand, kosten ter plekke Cambodja (volgt!) en kosten ter plekke Laos (volgt!).

Deze rondreis past goed bij je als je houdt van cultuur, natuur en variatie in één reis, en als je energie krijgt van het combineren van meerdere bestemmingen. Je bent graag actief onderweg en vindt het leuk om samen met leeftijdsgenoten nieuwe plekken te ontdekken. 

De reis is ideaal voor mensen die nieuwsgierig zijn naar Zuidoost-Azië en graag meerdere landen in één trip willen beleven zonder alles zelf te hoeven uitzoeken.

Als je vooral rust zoekt, langer op één plek wilt blijven of fysieke inspanningen wilt vermijden, dan past deze reis minder goed. Wil je echter een intensieve en afwisselende groepsreis waarin je veel ziet, ervaart en deelt met anderen, dan sluit deze Thailand-Laos-Cambodja-reis uitstekend bij je aan.

L
Lisa
Jongerenreis Kroatie Easy
• 11-07-2015

We hebben een hele toffe vakantie achter de rug! De busreis was erg lang, ongeveer 24 uur. Maar dit wisten we van te voren, dus als je je er op in stelt valt het wel mee. De groep was leuk, de reisleiding was gezellig en de activiteiten waren super. We hebben gedoken, geraft, steden bezocht, gesnorkeld, naar feestjes geweest en aan extreme canyoning gedaan. Ik vond het fijn dat er ruimte voor eigen inbreng was, wat betreft eten en activiteiten. Dit was een vakantie om nooit te vergeten!

M
Martijn
Kroatië Comfort
• 03-08-2023

Erg fijne vakantie gehad met leuke activiteiten zoals river tubing en raften. Prima apartment. Onze host Ben heeft zich ook 100% ingezet voor een toffe vakantie. We konden altijd bij hem terecht en het contact was erg goed. Als we iets nodig hadden hoefden we het alleen maar te vragen en hij ging kijken wat ie kon regelen. Zeker een ervaring om nog een keer te beleven.

M
Marnix
Groepsreizen Vietnam
• 16-07-2026

Vietnam is een prachtig land, en met Simi Reizen heb ik samen met 19 andere prachtige groepsgenoten een reis gemaakt om nooit te vergeten. Ik heb plaatjes gezien, dingen meegemaakt en activiteiten gedaan die ik vooraf nooit verwacht had. Het is de perfecte reis als je van reizen houdt en jezelf kunt overgeven aan het uittesten en doen van nieuwe dingen. De lokale gidsen die onderweg met ons mee reisden waren allemaal prachtige mensen die veel wisten te vertellen en ook graag aan sociale bindingen wilden werken. De eerste gids was John die graag veel over Vietnam vertelde met hier en daar een grapje erbij. De tweede gids was Tony met zijn voetbalshirts en graag voor een familie binding in de groep wilde zorgen. De derde en de laatste gids was Kevin, een prachtige jonge man (van toen 25 jaar) die veel over de omgeving en de mensen van Vietnam wilde vertellen. Hij is zelfs meerdere keren met ons als groep uitgegaan naar de lokale feestplekken en werd zo bijna zelf een onderdeel van de reisgroep 😂. Elke gids was behulpzaam en meedenkend voor de avonden dat we als groep zelf eten moesten regelen. Het was een reis die ik aan iedere geïnteresseerde van jongere groepsreizen zou aanbevelen 😊. Veel reisplezier 🇻🇳

J
Jos
Zweden najaar groepsreis
• 17-10-2023

Het was een hele leuke en gezellige reis! Veel nieuwe mensen ontmoet en een leuke tijd beleefd. Alles was goed van tevoren geregeld en doorgegeven aan ons. Elke avond kregen we ook goed en duidelijk nog een keer op de app wat we gingen doen en hoe laat we klaar moesten staan de volgende dag. De activiteiten waren ontzettend leuk! Veel nieuwe ervaringen op gedaan. De wandeling in het science park vond ik zelf wat minder. Daarover was niet heel duidelijk hoe zwaar de wandeling zou zijn. Dat was minder. Verder wel genoten van het uitzicht en de mensen om me heen.

J
Johannes
Jongerenreizen Ierland
• 11-07-2023

Afgelopen 10 dagen met Simi Reizen naar Ierland geweest. En wat een ongelooflijke leuke reis is dit geweest. Uiteraard begint dat natuurlijk met een hele leuke groep medereizigers. Je bent maar 10 dagen bij elkaar en toch voelt het of je iedereen al jaren kent. En Ierland zelf is natuurlijk ook een super gaaf land. Vooraf had ik wel verwachting van het land (shout out naar de aflevering van de Grote Podcastlas over Ierland), maar die verwachting zijn compleet overtroffen. De combinatie van natuur, steden en cultuur is ideaal op deze reis. Het is niet een super actieve vakantie dus als je hele dagen actief en fysiek wilt bezig zijn dan is deze vakantie wellicht niet wat voor jou. Op de reis heb ik mij geen dag verveeld en er was genoeg tijd om te chillen of zelf wat te ondernemen tussen de geplande activiteiten door. Ook nog een shout out naar onze fantastische Simi host Meri. Een ontzettend enthousiaste en energieke meid die ons uitstekend heeft begeleid tijdens de reis. Kortom als je houdt van een mix van cultuur, natuur en activiteiten dan is de reis naar Ierland echt iets voor jou!

L
Lara
Groepsreizen Griekenland Athene
• 28-07-2023

Leuke en gezellige reis gehad met Simi naar Griekenland. Veel activiteiten gedaan en veel van de omgeving gezien. Voor mij de eerste keer dat ik (alleen) op groepsreis ging en kan het iedereen aanraden.

D
Duko
Slovenië Actief 18-32 jaar
• 16-07-2021

Eind juli ben ik met Simi in een groep van 24 andere reizigers naar Slovenie geweest. In de bus op de heenreis was het al een en al gezelligheid. Ik heb iedereen kunnen spreken en de eerste kennismaking was een feit. Eenmaal aangekomen hebben we heel even gehad om te landen. Niet te lang want er was gelijk van alles te doen. Met sport en spel leerden we elkaar gelijk nog beter kennen en de groep werd gelijk heel hecht. Ook onze reisleider Dani wist een goede balans te vinden tussen mengen in de groep maar ook duidelijk aanwezig zijn als begeleider. De hele week stond vol van de activiteiten. Wat ik heel prettig vond waren de optionele activiteiten waar je tegen kleine bijbetaling aan mee kon doen. Dit gaf je vrijheid om volle bak alles mee te doen of af en toe ook rustig iets voor jezelf te doen of op eigen gelegenheid iets met een groepje te ondernemen. Uiteindelijk heb ik heel veel activiteiten gedaan die ik nog nooit eerder had gedaan. Een hele belevenis! Alle randzaken waren prima in orde. De accommodatie en het sanitair waren netjes en ruim genoeg. De reisleiding, ook ter plaatse, was kundig en betrokken. Wat mij het meest zal bijblijven is hoe snel je hecht wordt met mensen die je nog nooit eerder gezien hebt. Ik heb een hoop dierbare herinneringen opgedaan en mensen leren kennen waar ik erg dankbaar voor ben en waar ik veel van heb geleerd. Binnenkort zie ik een groot gedeelte weer voor een reünie. Erg veel zin in! Dank aan Simi voor het goede contact vooraf, Dani voor de uitstekende leiding en de groep voor alles. Buddycheck!

E
Evie
Groepsreizen Jordanië
• 29-07-2022

In eerste instantie had ik niet echt verwachtingen van deze reis, maar toch heeft deze reis naar Jordanie mijn verwachtingen overtroffen! Ik heb zoveel mooie dingen gezien en ik heb echt het gevoel dat ik het land Jordanie heb gezien, wat ik altijd erg belangrijk vind! Daarnaast hadden we een enorm leuke groep en was het goed georganiseerd en duidelijk! Al met al een super leuke reis!

E
Evelien
Adventureweek Frankrijk 18-26 jaar
• 15-07-2022

Activiteiten leuk en goed geregeld, de planning hier om heen ook. Daarnaast wel genoeg vrijheid ondanks het soms wat drukkere schema. Daarnaast gezellig met iedereen

C
Catootje
Kroatië Actief
• 21-07-2026

Dit was mijn 1e groepsreis, ik heb het erg leuk gehad en erg genoten. Goede reis host met fijne communicatie, en leuke activiteiten. Ik zal iedereen zo reis aanraden.