Reizen met vertrek in November

Groepsreizen voor jongeren tussen de 18 en 32 én groepsreizen voor reizigers tussen de 28 en 38! Altijd inclusief, vervoer, verblijf, excursies en transfers. Sluit je aan bij onze single reizen. Ruim 70% van onze reizigers boekt solo. Ga op reis met gelijkgestemden en boek een onvergetelijke vakantie! 

Bekijk alle reizen ↓
Alle bestemmingen
  • Alle bestemmingen
  • Azië 18-32 jr
  • Zuid-Amerika 18-32 jr
  • USA / Canada 18-32 jr
  • Afrika en M-Oosten 18-32 jr
  • Europa 18-32 jr
  • Groepsreizen 28-38 jaar
  • Winterreizen 18-32 jr
Alle periodes
  • Alle periodes
  • maa 2026 (1)
  • apr 2026 (3)
  • mei 2026 (11)
  • jun 2026 (8)
  • jul 2026 (56)
  • aug 2026 (40)
  • sep 2026 (24)
  • okt 2026 (11)
  • nov 2026 (1)
  • dec 2026 (3)
  • jan 2027 (1)

Nederlandstalige groepen
Sluit je aan bij leeftijdsgenoten
Zeker 70% reist alleen!
ANVR

Reisbestemmingen groepsreizen

40+ bestemmingen wereldwijd

Alle reizen →

Reizen met vertrek in November

Op zoek naar een mooie groepsreis of singlereis in het najaar? Ook dat is zeker bij Simi Reizen mogelijk. Je kunt kiezen tussen singlereizen waarbij je lekker in je t-shirt kunt rondlopen of juist voor winterreizen waarbij je je warmste trui weer uit de kast kunt trekken. Ga bijvoorbeeld mee naar het zonnige Sri Lanka! Met een gemiddelde temperatuur van 23 tot 30 graden kun je hier nog echt genieten van het lekkere weer. Dit eiland in Zuid-Azie is een leuke bestemming voor een Simi groepsreis. Zo ga je bijvoorbeeld op tuktuksafari, maak je een van de mooiste treinritten ter wereld, bezoek je de bekende Sigirya Lion Rock, ga je op surfles en maak je een vertrouwenssprong. Bij deze reis is heel veel inbegrepen, waardoor je een complete groepsreis boekt.

Of is New York meer wat voor jou? Bij veel mensen staat deze grote stad nog op de bucketlist en wij snappen helemaal waarom! Deze betaalbare groepsreis New York en Washington brengt je onder andere naar de Freedom Tower, het vrijheidsbeeld en Times Square. Het is een echte kerstreis, waardoor we bijvoorbeeld ook een "jingle bells" cruise maken over de hudson, met uitzicht over de skyline van de stad. Ook bezoeken we Washington D.C., de hoofdstad. Hier maken we een tour waarbij je o.a. het Washington Monument, het Witte Huis en het Capitool kunt gaan zien.

Alle opties voor groepsreizen in november kun je op deze pagina vinden!

Ontdek per thema

Klik op jouw stijl en ontdek welke reizen bij jou passen

Simi Reizen - groepsreizen en single reizen voor jongeren

Simi Reizen is de grootste Nederlandse aanbieder van groepsreizen en single reizen voor jongeren en jongvolwassenen. Met reizen naar meer dan 40 bestemmingen wereldwijd richt Simi zich volledig op reizigers die samen willen reizen met leeftijdsgenoten, zonder gemengde doelgroepen.

Alle reizen zijn opgezet binnen vaste leeftijdscategorieën. Je boekt individueel, maar reist samen, met ruimte voor vrijheid en eigen keuzes binnen een duidelijke reisstructuur.

Groepsreizen en single reizen bij Simi Reizen draaien om samen beleven, met reizen voor jongeren en jongvolwassenen binnen vaste leeftijdscategorieën, waarbij vrijheid en eigen keuzes centraal staan binnen een gezamenlijke route naar bestemmingen die inhoudelijk passen bij jongerenreizen.

 

Bekijk alle groepsreizen