menu
briefcase

Wat voor reis zoek je?

calender

Wanneer wil je gaan?

Boek tijdig en voorkom hogere prijzen

Sluit je aan bij leeftijdsgenoten

Zeker 70% reist alleen!

CAL SGR ANVR

Reizen met vertrek in Mei

Groepsreizen mei

Mei is een heerlijke periode om op vakantie te gaan. Je bent voor het massatoerisme, maar inmiddels is het wel overal lente en vaak al verrassend mooi weer. In mei organiseren we groepsreizen met name buiten Europa. Zo kun je naar de Verenigde Staten, maar ook Costa Rica wordt op verschillende data door het jaar heen gepland, waaronder in mei. 

Het grote voordeel van groepsreizen in mei is dat het relatief goedkoop is om te reizen, de lente vaak al mooi weer met zich meebrengt en dat met name vliegtickets in mei veel goedkoper zijn en daarmee ook de groepsreizen. Hoewel we bij Simi geen echte singlereizen organiseren, zijn veel van de reizigers die in mei op pad gaan alleenreizend. 

Mei als reisperiode

Mei is een geschikte reisperiode voor een groot aantal bestemmingen. Op veel plekken is het nog rustig, maar ook al volop lente. Met name het tweede gedeelte van de maand mei is geschikt voor groepsvakanties. Eind mei beginnen onze rondreizen in de Verenigde Staten ook weer. De Nationale Parken zijn dan weer geopend, het weer is vaak prachtig en prijzen liggen vaak nog laag. Zowel voor vluchten als voor accommodatie is het mogelijk goede deals te krijgen, waardoor reizen eind mei vaak goedkoper kunnen worden aangeboden. 

Wie op zoek is naar een vakantie buiten het hoogseizoen kan met name in de tweede helft van mei dus perfect op reis.

Hoewel onze groepsreizen geen echte singlereizen zijn, boekt een groot deel van de reizigers solo. Doordat je deel uitmaakt van een groep beleef je de vakantie echt samen. 

Keuzestress? Doe de quiz!

Weet je nog niet waar je heen wilt? Doe de reistest en ontdek welke reis perfect bij jou past!

quiz-bg
 
20/10/2025
04/11/2025
16 dagen
Laatste 1 plaatsen
€ 2556,50
20/10/2025
27/10/2025
8 dagen
Laatste 1 plaatsen
€ 2136,50
11/11/2025
21/11/2025
11 dagen
€ 1636,50
24/11/2025
09/12/2025
16 dagen
€ 2906,50
01/12/2025
16/12/2025
16 dagen
€ 2556,50

Waarom Simi voor jouw groepsreis?

  • Altijd incl.excursies
  • Meer dan 70% reist solo
  • 25% aanbetalen, restant 42 dagen voor vertrek
  • Altijd incl. gids of reisleider
  • Nederlandstalige groepen
  • Kies uit meer dan 40 groepsreizen
  • Simi organiseert jaarlijks ruim 50.000 overnachtingen voor reizigers

Is een groepsreis/ singlereis iets voor jou?

Twijfel je of een groepsreis of singlereis bij jou past? Je bent zeker niet de enige! Veel reizigers vragen zich af of ze liever alleen op pad gaan of juist kiezen voor het gemak en de gezelligheid van een groep.

Een groepsreis is ideaal als je:

  • Niet alleen wilt reizen, maar toch de vrijheid wilt ervaren
  • Leeftijdsgenoten wilt ontmoeten die net zo avontuurlijk ingesteld zijn als jij
  • het leuk vindt om ervaringen te delen en sàmen herinneringen te maken

Onze groepsreizen lijken in eerste instantie op singlereizen, maar zijn dat net niet. Het grootste deel van onze deelnemers boekt namelijk solo, maar reist mee in een groep met anderen van dezelfde leeftijd. Daardoor ontstaat een mix van gezelligheid en avontuur, zonder dat je verplicht bent om altijd samen te zijn.

Simi Reizen afbeelding
Simi Reizen afbeelding
Simi Reizen afbeelding
Simi Reizen afbeelding
Simi Reizen afbeelding

Wanneer wil je vertrekken?

Laatste Instagram updates